• Produkty personalizowane

  1. Wybór cech zamawianego produktu

Po dokonaniu zakupu przez koszyk naszego sklepu internetowego oraz uzupełnieniu danych kontaktowych otrzymają Państwo formularz do personalizacji produktu. Formularz zostanie przesłany na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia.

  1. Pierwszy projekt

Po otrzymaniu od Państwa uzupełnionego formularza zawierającego specyfikację zamawianych przedmiotów, w ciągu dwóch dni roboczych prześlemy na e-mail podany w trakcie składania zamówienia  wizualizację zamawianych przedmiotów. Projekt przesłany będzie drogą elektroniczną (w formacie PDF).

  1. Sprawdzenie projektu przez zamawiającego

Zamawiający ma obowiązek dokładnie sprawdzić przesłany przez nas projekt pod względem poprawności gramatycznej oraz rozmieszczenia grafik.

  1. Poprawki w projekcie

Wszystkie zgłoszone przez zamawiającego błędy zostaną poprawione natychmiast, po czym poprawiony projekt zostanie przesłany ponownie na adres email zamawiającego. Wytyczne odnośnie koniecznych do wprowadzenia w projekcie poprawek powinny być wysłane na nasz adres e-mail w formie jasnego przekazu.

  1. Akceptacja projektu

Jeżeli projekt jest poprawny należy wysłać na nasz adres e-mail wiadomość potwierdzającą jego akceptację.

  1. Realizacja zamówienia po akceptacji projektu

Czas wykonania zamówienia jest zależny od ilości zamówień. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od momentu zaakceptowania ostatecznej wersji projektu. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej.

Sprzedający ma prawo wydłużyć czas realizacji zamówienia w okresie wzmożonej liczby realizacji po wcześniejszym poinformowaniu o tym klienta.

Adres email do kontaktu w sprawie projektu: kontakt@tworzonesercem.pl
Numer telefonu do pytań odnośnie terminu realizacji: +48 724 206 723.

  • Produkty niepersonalizowane

Wysyłka przedmiotów niepodlegających personalizacji następuje w ciągu
7 dni roboczych od złożenia zamówienia oraz wyboru formy płatności i ewentualnego zaksięgowania wpłaty w przypadku wyboru płatności przelewem. Płatność online przelewem internetowym księgowana jest natychmiastowo.